€ 10,50-13,50/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2019 05:45

Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka przy sprzątaniu kina w Hanowerze. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez doświadczenia jako sprzątaczka/sprzątacz sal projekcyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Pensja: w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka stawka wynosi od 10,50-13,50 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie sal kinowych pomiędzy projekcjami filmów
  • sprzątanie toalet, części restauracyjnej
  • dbanie o estetykę, zgłaszanie problemów ze sprzętem lub usterek

Oczekiwania:

  • uczciwe wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • energiczność
  • brak nałogów
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i pomoc na początku przy dopełnianiu formalności oraz zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie od marca/kwietnia 2019
  • uczciwe warunki zatrudnienia i terminowe wypłacanie pensji
  • umowę o pracę na niemieckiej podstawie
  • początkowo umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • przez okres próbny pracodawca organizuje odpłatne zakwaterowanie za 220 euro miesięcznie, przy przedłużeniu umowy pracownicy
  • muszą sobie poszukać zakwaterowania we własnym zakresie

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca marca 2019. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Hanower + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 935c8588ad082b2

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.