€ od 15/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie Aquaparku z Duisburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2022 00:30

Aquapark z Duisburga poszukuje personelu do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy sprzątaniu kompleksu basenów oraz pomieszczeń przyległych (szatnie, łazienki, recepcja). Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy wykonywania pracy fizycznej przy sprzątaniu Aquaparku
  • praca polega na utrzymywaniu czystości w powierzonych strefach zgodnie z wymaganiami

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach czy asystowanie u lekarza
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • środki ochronne
  • wdrożenie w obowiązki zorganizowane na miejsc w języku polskim
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w komfortowych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Aquapark, Duisburg praca 07/2022″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 69562c1ac5a5324a