€ 7 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla 2 kobiet przy zbiorach grzybów Rotenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rotenburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 23:55

Plantacja pieczarek poszukuje pracownika do zbioru grzybów. Niemcy praca dla dwóch kobiet dostępna od zaraz. Zatrudnienie w Rotenburg przy zbiorach pieczarek i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru grzybów

Miejsce: Rotenburg

Wynagrodzenie: 7 euro brutto/h

Termin: Od zaraz do 30.04.2015

Obowiązki:

  • Praca przy zbiorach grzybów.
  • Obowiązkiem będzie ich segregacja, pakowanie i przenoszenie.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, pracowitość
  • duża motywacja do podjęcia pracy
  • pracodawca wymaga nawet podstawowej znajomości języka
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość
  • osoby chore na astmę nie mogą podjąć tej pracy ze względu na to iż wymaga ona pracy w maskach ochronnych
  • samodzielne zorganizowanie sobie wyżywienia
  • posiadanie własnej odzieży i obuwia- rzeczy muszą być antypoślizgowe i dobrej jakości- w przypadku pokazania paragonu pracodawca jest w stanie zwrócić wydane na odzież służbową pieniądze dla pracowników
  • osoby bez nałogów

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy do 30.04.2015
  • dla chętnych możliwość przedłużenia umowy
  • praca 7 dni w tygodniu po 7 godzin dziennie
  • praca od godziny 7 do 15
  • zakwaterowanie zorganizowane w mieszkaniu 90m2 dla 6 osób. W mieszkaniu jest telewizja oraz internet. Koszt to 3,50 euro za dzień
  • po przepracowaniu połowy roku pracodawca zapewnia odzież firmową

Pracownicy muszą zabrać ze sobą własną pościel.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości poprzez formularz znajdujący się na stronie: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-dla-2-osob-przy-zbiorach-grzybow-od-zaraz-rotenburg-wumme/

Aby poprawie skontaktować się z pracodawcą należy kliknąć w zakładkę KONTAKT znajdującą się nad mapką.

ID ogłoszenia: 1453bbfe4bd37d1