€ 2800/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B – dostawcy zakupów w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2022 02:39

Oferujemy pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Berlinie z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Dostawca zakupów

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowców na stanowisku dostawców zakupów w delikatesach internetowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie załadunek przygotowanych przez magazyn zakupów i dostarczanie zgodnie z grafikiem pod drzwi
  • pracownik będzie również pobierał opłaty, wydawał resztę z paragonem

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mała liczba punktów karnych
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie niemieckiej
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • auto służbowe w godzinach pracy
  • wsparcie zapewnione na miejscu przez koordynatora – pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, organizacyjnych, administracyjnych
  • darmowe lokum
  • środki ochrony indywidualnej

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

ID ogłoszenia: 77461ed553c2160e