€ od 12€ brutto /h

Od zaraz praca w Niemczech dla kucharzy w restauracji z Leutkirch im Allgäu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leutkirch
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2023 00:18

W restauracji z Leutkirch im Allgäu od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech dla doświadczonych kucharzy. Zatrudnienie możliwe z komunikatywną znajomością języka niemeickiego.

Dla niemieckiej firmy gastronomiczno-cateringowej, posiadającej ponad 1900 lokali w Niemczech, Jindella Polska poszukuje

PRACOWNIKÓW GASTRONOMII
na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy w jednej z restauracji w Center Park:

• Park Allgäu w Leutkirch

Obowiązki:

• Przygotowywanie dań, między innymi również do bufetu śniadaniowego
• Kreatywna praca z produktami świeżymi i gotowymi
• Planowanie i organizowanie zakupów oraz ich przechowywanie
• Przygotowywanie menu á la carte

Oczekujemy:

• Wykształcenie zawodowe w kierunku kucharza lub odpowiednie doświadczenie w tym zakresie
• Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe, jak i również doświadczeni kucharze
• Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Elastyczność w zakresie czasu pracy

Oferujemy:

• Wynagrodzenie brutto od 12,00 EUR/ godzina, dodatek urlopowy/świąteczny
• Bezpieczeństwo międzynarodowej firmy – stała niemiecka umowa o pracę
• Sympatyczni współpracownicy
• Elastyczne godziny pracy
• Benefity w kantynie firmowej
• Bezpłatne korzystanie z basenu
• Bezpłatne miejsca parkingowe
• Benefity i rabaty firmowe w Center Parks
• Zniżki w restauracjach 20%
• Możliwości rozwoju
• Możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy z niewielką własną dopłatą do czynszu przez 3-6 miesięcy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub na adres mailowy warsaw@jindella.com

ID ogłoszenia: 49664760364b2066