€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech dla malarza na budowie bez języka Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2021 03:44

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie bez znajomości języka na budowie w Hamburgu dla malarzy. Praca w Niemczech od zaraz przy wykończeniach budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miasto: różne lokalizacje – Hamburg, Frankfurt nad Menem, Monachium, Ingolstadt, Nuernberg, Regensburg

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie budynków wewnątrz i na zewnątrz
  • obowiązkiem będzie również szpachlowanie
  • inne zadania zgodnie z posiadanymi umiejętnościami i kwalifikacjami

Wymagania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na pełny etat
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • pomoc przy przygotowaniu oraz tłumaczeniu koniecznych dokumentów
  • prawo do urlopu
  • opcja podjęcia stałej współpracy
  • gwarancja rozwoju zawodowego
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wypłacanie zaliczek na konto polskie lub niemieckie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-budowlany-hamburg-stuttgart-monachium-ingolstadt-nuernberg-frankfurt-nad-menem-regensburg,oferta,8012863

ID ogłoszenia: 53360806788b1f9a