€ 11,25 euro brutto/h + dieta + zamieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech dla malarza na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:36

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarzy budowlanych do podjęcia od zaraz. Oferta pochodzi z Frankfurtu nad Menem a na miejscu zakwaterowanie jest bezpłatnie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy plus 24 euro netto diety dziennej

Obowiązki:

  • praca przy wykończeniach i remontach
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie malowaniem ścian na zewnątrz i wewnątrz

Oczekiwania:

  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 4 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • dla najlepszych praca na długi okres
  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe miejsce zamieszkania – koszty będą pokrywane przez pracodawcę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV w języku niemieckim na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: MAL/716/DE

Możliwość kontaktu telefonicznego, dostępna jest pod numerem: tel. +48 32 746 57 40/ +48 32 746 0146

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-id381902.html

ID ogłoszenia: 816577d5b5a5aed3