€ 1400 euro netto/mc + zamieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Freiburg z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2016 04:12

Oferujemy pracę w Niemczech od 29 marca na stanowisko opiekunki dziecięcej – pomocy domowej. Zatrudnienie w domu rodziny niemieckiej z okolic Freiburga z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: okolice Freiburga

Wynagrodzenie: 1400 euro netto miesięcznie, plus 150 euro to jest zwrot koszu za dojazd

Start: 29 marca 2016

Obowiązki:

  • pomoc rodzinie w obowiązkach domowych oraz opieka nad dziećmi – dwiema dziewczynkami w wieku 2,5 oraz 5 lat
  • prace porządkowe – tylko doraźne, raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania
  • zawożenie dziewczynek do przedszkola oraz odbieranie ich
  • pomoc w robieniu zakupów, gotowaniu, itp

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B i umiejętność bezpiecznego prowadzenia samochodu
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • miła aparycja
  • dobry kontakt z dziećmi

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w domu u rodziny – całe drugie piętro do dyspozycji (2 pokoje z osobną łazienką), oraz dostęp do internetu
  • zatrudnienie od 29 marca
  • praca na podstawie umowy zlecenie
  • wolne/przerwy będą uzgadniane na miejscu
  • karta EKUZ oraz formularz A1

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na poniższy adres:

  • opieka@hrinvestment.pl

ID ogłoszenia: 35756ea1a9222071