€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na magazynie odzieżowym Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 02:44

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 od zaraz na magazynie odzieżowym z Hanoweru przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę, ustalana będzie indywidualnie w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na minimum 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie dystrybucyjnym znanej marki odzieżowej przy kompletowaniu towaru dla sklepów detalicznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie, pakowanie, generowanie listów przewozowych i wysyłanie towarów
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o porządek i wypełnianie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • elastyczność, zwinność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego (wyższe zarobki)

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę 250 € za miejsce w pokoju 2-os lub 300 € za samodzielny pokój
  • zatrudnienie na minimum 6 miesięcy do końca lipca 2020 z możliwością przedłużenia
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta i pomoc przy formalnościach i sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hanower 01/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1635e24992fb5103

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na magazynie odzieżowym Hanower 2020”

  1. 3 osoby zainteresowane pracą, własne auto

  2. Witam razem z partnerką jesteśmy zainteresowani współpracą. Proszę o kontakt. 663568225

  3. KamasHi123 na 20 stycznia 2020 @ 17:06

    Witam!
    Uczen 3kl LO jest zainteresowany oferta. Czy istnieje mozliwosc podjecia pracy w Maju ?
    Kontakt:606499825 (sms)
    Email: krystian.lodkowski@o2.pl

  4. Witam, razem z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą . Prosimy o kontakt :888487204

  5. Klastep998 na 28 stycznia 2020 @ 13:32

    Dzień dobry, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą (własne auto). Prosze o kontakt na email: klaudias1989@wp.pl

  6. tyska199488@gmail.com na 8 marca 2020 @ 14:50

    witam jesteśmy z chłopakiem zainteresowani prosimy o kontakt 504502180 lub gmail:tyska199488@gmail.com