€ 2150-2650/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 02:50

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii dla par na produkcji kremu czekoladowego. Oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie – ustalane indywidualnie na podstawie kwalifikacji, doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac na różnych etapach produkcji, każde nowe zadania poprzedzać będzie przeszkolenie pracownicze
  • głównym zadaniem będzie odmierzanie składników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja, dbanie o porządek na stanowisku, pakowanie, kontrolowanie jakości
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualną potrzebą

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • przykładanie się do obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć rozwoju
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym – 5 dni po 8 godzin na zmianie
  • obowiązuje pracownika umowa niemiecka, która zostanie podpisana w dwóch egzemplarzach – niemieckim oraz polskim
  • ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne
  • opieka koordynatora na miejscu
  • pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w cenie 150 euro miesięcznie od osoby oraz 250 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 08/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7615f2ff6fbae10a