€ 1300-1500 netto + mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2018 04:09

Oferujemy zatrudnienie dla par w Erfurcie i Lipsku na produkcji zabawek i form z tworzyw sztucznych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Erfurt i Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300-1500 netto „na rękę” (już po uwzględnieniu kosztów zakwaterowania)

Opis zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce na produkcji form i zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie poprawek i przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie zamówień
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zaangażowanie w obowiązki
  • preferowane zgłoszenia od par i grup z własnym autem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana u jednej osoby w parze/grupie
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • nowoczesny i pro-pracowniczy zakład pracy
  • legalną umowę z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym i kartą EKUZ
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko pracy
  • stałe wsparcie rezydenta
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na nocnej zmianie obowiązuje +25% dodatku
  • 2 x w roku premia – na wakacje i święta
  • system trójzmianowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-zabawek

ID ogłoszenia: 6485b4bb9a2e7391

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek Erfurt”

  1. MAGDALENAO na 16 lipca 2018 @ 09:23

    małżeństwo jesteśmy zainteresowani pracą w fabryce zabawek obecnie pracujemy w Niemczech ale kończy nam się kontrakt za dwa tygodnie prosimy o kontakt +48796369004
    mail: magbet747474@gmail.com

  2. MAGDALENAO na 20 lipca 2018 @ 10:44

    Jak się z Wami skontaktować

  3. Sokoll22 na 26 lipca 2018 @ 20:44

    jestem zainteresowane proszę o kontakt +48508206192 lub email michalsokol22@gmail.com

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.