€ 1100-1200/mc netto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Pohlheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pohlheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:32

Propozycja zatrudnienia dla par w Pohlheim przy pakowaniu kosmetyków i suplementów. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1100-1200 miesięcznie netto

Miejscowość: Pohlheim, Niemcy

Wakaty: 50

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na stanowisku pakowacza kosmetyków oraz suplementów diety
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, sortowanie produktów i pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wynagrodzenie miesięcznie od 1100 do 1200 euro
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie
  • możliwość korzystania ze świadczeń
  • opcja wyjazdu w parze
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/pakowanie-kosmetyki

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pakowacz-pomocnik-produkcyjny-praca-dla-par-k-m/pohlheim-niemcy/14636625

ID ogłoszenia: 5715d4b4651ab60d

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Pohlheim”

  1. mala.brunetko na 13 sierpnia 2019 @ 01:34

    WItam aktualne dla par? Prosze do mnie pisac smsy moj nr 570774443. Jestesmy osobą nieslyszacy. Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana tą oferta pracy , pakowanie kosmetyków. obecnie jestem w Anglii gdzie mój kontrakt kończy się 23.08.2019r. Mój kontakt +48 791 072 327