€ ok. 6 Euro/h netto

Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji żywności mrożonej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Stuttgartu
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:33

Firma produkująca żywność mrożoną ze Stuttgartu szuka pary do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji w podziale stanowisk na produkcję i magazyniera. Gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę własnym samochodem, na dłuższy okres pobytu.

Stanowisko: magazynier, pracownik produkcji
Lokalizacja: Niemcy, okolice Stuttgartu
Wynagrodzenie: ok. 6 Euro/h netto,

Zadania:
- magazynier będzie odpowiedzialny za układanie i porządkowanie towaru, przyjmowanie i wysyłkę
- pracownik produkcji będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów i przygotowywanie wszystkich składników

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana
- dobre nastawienie do pracy
- dobry stan zdrowia
- punktualność i dyspozycyjność
- pracownik produkcji musi posiadać aktualną książeczkę sanitarno – epidemiologiczną
- możliwość szybkiego wyjazdu za granicę
- posiadanie własnego samochodu
- minimalne wykształcenie zasadnicze zawodowe

Oferujemy:
- jasno określone zasady pracy
- 8 godzinny czas pracy
- dobrą płacę
- umowa o pracę
- pracę, która można rozpocząć już teraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: sandra@forwork.eu w tytule wpisać proszę: pracownik produkcji
Zapisywać się można również telefonicznie pod numer: 12 623 10 93

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-niemcy-dla-par-2200093.html

ID ogłoszenia: 21252f68679afbbe

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji żywności mrożonej Stuttgart”

  1. robertZ-2503 na 17 lutego 2014 @ 12:00

    Witam,
    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy podanej w ogłoszeniu. Ja mam 32 lata, mąż 38. Od kilku lat wyjeżdżamy do Niemiec na prace sezonowe, posiadamy umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi. Obecnie przebywam w Niemczech (Essen) pracuję jako opiekunka starszej Pani, jednak poszukujemy pracy, która pozwoli nam pracować w Niemczech wspólnie, przez dłuższy okres czasu. Posiadamy własne auto, gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

    Mój niemiecki nr tel. do kontaktu: +49 151 667 329 33

    E-mail: pati3151@wp.pl

    Pozdrawiamy,
    Patrycja i Robert

  2. parkapraca na 21 lutego 2014 @ 20:08

    Witam.
    Wraz z narzeczoną ( Ona 26 l On 30 l ) jesteśmy bardzo za interesowani państwa oferta. Jesteśmy osobami ambitnymi,pracowitymi ,sumiennymi ,punktualnymi mamy wysoką motywacje do pracy jak i pracy w grupie. Jestesmy gotowi zacząć prace od zaraz.Bardzo proszę o kontakt. Tel 531 – 757 – 333 Mail parkapraca@wp.pl
    Serdecznie pozdrawiamy

  3. Krystian 21 na 1 marca 2014 @ 21:42

    witam , jestem zainteresowana pańską ofertą. wraz z dziewczyną poszukujemy pracy na okres wakacji. szybko się uczymy jesteśmy pracowici i sumienni. Mam lat 21 a moja dziewczyna 18. posiadam doświadczenie przy pracy na magazynie Proszę o kontakt pod numer telefonu 603 872 169, 726656647 lub na e-maila krystian.artym@gmail.com

  4. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 17:23

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255