€ 9,66-11€

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy produkcji materacy w Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2020 04:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech także dla par z podstawową znajomością języka przy produkcji materacy w zakładzie z miasta Gotha. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

PRACA PRODUKCJA – dla PAR
Praca w firmie produkującej materace. Możliwość podjęcia pracy samodzielnie bądź w parze, przy czym jedna osoba z pary powinna posiadać umiejętność operowania wózkiem widłowym.
OPIS STANOWISKA PRACY
· Operowanie wózkiem widłowym
· Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej
WYMAGANIA
· Własny samochód oraz prawo jazdy
· Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole
· Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
· Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY
· Pracę w przyjemnej atmosferze
· Niemiecką umowę o pracę
· Wynagrodzenie 9-66-11,00 € brutto/godz.
· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
· Pełen pakiet ubezpieczenia

Więcej informacji pod numerem telefonu :
0049 36 21 73 66 336
0049 16 09 84 55 653
k.paszko@lpi-workservice.de
WWW:

ID ogłoszenia: 5855e2b0375265bf