€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy sprzątaniu bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:28

Aktualnie poszukujemy par do pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Hamburgu i Lubece dla Polaków od zaraz. Oferta bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Personel sprzątający
Termin: od zaraz
Nr ref.: PSS/REH/N
Miejsce zatrudnienia: Hamburg lub Lubeka

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie wszelkich powierzonych miejsc – garaży, domów, mieszkań, biur, magazynów, hal produkcyjnych, szpitali, itp

Wymagania:

  • możliwość przyjechania własnym autem
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany

Zapewniamy:

  • premie oraz dodatki do wynagrodzenia
  • legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony wraz z drukiem A1, kartą EKUZ a także dodatkowym ubezpieczeniem
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-hamburg/

ID ogłoszenia: 937581138768d6ce

2 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech dla par przy sprzątaniu bez języka Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy
    Bez nałogów,prawo jazdy kat B

  2. andzelaaa11 na 9 listopada 2016 @ 13:41

    Witam jestem zainteresowana ofertą. Obecnie mieszkam W Lubeck. Posiadam prawo jazdy kat.B Czy Oferta jest nadal aktualna?? andzelaaa11@wp.pl To mój mail proszę pisać.