€ 12/h netto

Od zaraz praca w Niemczech dla płytkarza-glazurnika na budowie Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2018 03:13

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na budowie od zaraz. Zatrudnienie dla płytkarzy-glazurników przy remontach i wykończeniach w Augsburgu. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Płytkarz – pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12 euro do ręki

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy remontach i wykończeniach w charakterze płytkarza
  • obowiązkiem będzie układanie nowych płytek na różnych powierzchniach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w pracy jako płytkarz
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie za darmo
  • bezpłatny transport do miejsca pracy
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 12 euro netto

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

730-850-922 lub 577-511-922

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/budownictwo-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-plytkarzy-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 2375b7db4d4a9736

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.