€ 1450 netto +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka w restauracji, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 września 2021 03:16

Restauracja z Dortmundu poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 1450 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc: 2

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac na bieżąco zlecanych przez przełożonego + dbanie o porządek i zastawę dla gości
  • do zadań należeć będzie praca na zmywaku, przygotowanie stanowiska pracy i obsługa urządzeń kuchennych jak i przygotowywanie składników

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie, solidność
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • samodzielność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych (które są płatne ekstra)
  • mile widziane posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej niemieckiej na 3 miesiące
  • opcja przedłużenia dla osób spełniających warunki pracodawcy
  • świadczenia socjalne, płatny urlop, ubezpieczenie
  • bezpłatne lokum
  • darmowe 3 posiłki dziennie, kawa, herbata, woda
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne dodatki

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 7966134e2eeba16b