€ 12-14 €/h

Od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczek – sprzątanie biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 02:42

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu odpłatnie. Ogłoszenie adresowane głównie do Pań, ale Panowie gotowi do podjęcia tego typu pracy również są mile widziani.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Pensja: 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy w zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • wykonywanie sprzątania biur w godzinach popołudniowych i nocnych (od 17:00 do 1:00)
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie pięter biurowca – różne firmy mające umowy z zarządcą który odpowiedzialny jest za czystość
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie podłóg, luster, wietrzenie pomieszczeń, włączanie zmywarek, wycieranie stołów, sprzątanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych itp.
  • ostatnio do nowych zadań dołączyło również dezynfekowanie powierzchni płynami na bazie alkoholu

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • brak uzależnień
  • sumienność, solidność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • pensję wypłacaną do 15, każdego kolejnego miesiąca
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, przy tłumaczeniach, wizytach u lekarzy itp.
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu za 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, start od sierpnia 2020, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 3195f46eafc3e5c5