Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech jako opiekunka do starszej sympatycznej pani w okolicach Kolonii na 6 tyg. Dodatek świąteczny!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frechen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 04:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz praca w Niemczech jako opiekunka do starszej sympatycznej pani w okolicach Kolonii na 6 tyg. Dodatek świąteczny!

Opis

Rekrutacja do legalnej pracy w Niemczech od zaraz jako opiekunka osób starszych. Oferta z Kolonii przy opiece nad panią w wieku 76 lat, cierpiącą na chorobę serca oraz płuc.

Pani ma 76 lat (waży 60 kg, 168 cm wzrostu). Cierpi na choroby serca i płuc. Często korzysta z aparatu tlenowego. Jest osobą samodzielną i komunikatywną. Bardzo lubi wycieczki i spacery oraz gry.

Obowiązki opiekunki: pomoc osobie podopiecznej przy ubieraniu, towarzyszenie podczas spacerów, spędzanie czasu z podopieczną, granie w gry, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza oraz zajmowanie się domem: zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, gotowanie, lekkie prace ogrodowe.

Pani mieszka sama w domu. Bardzo lubi wycieczki, wyjścia do kina czy do teatru dlatego wskazane byłoby żeby opiekunka miała czynne prawo jazdy. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem i z dostępem do internetu. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: mocna komunikatywna znajomość języka, osoba niepaląca (warunek konieczny ze względu na ciężką chorobę płuc podopiecznej), prawo jazdy (jest auto do dyspozycji), gotowość do wyjazdu 19.11 na 5-6 tygodni.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 81656444d49b9783

ilość wszystkich wyświetleń: 718, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.