€ od 13-15/h netto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka dla malarza-tapeciarza, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2023 01:15

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza bez znajomości języka. Zatrudnienie na budowie w Magdeburgu od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa od 13 do 15 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na budowie przy malowaniu i tapetowaniu
  • ponadto do zadań należeć będzie szlifowanie, szpachlowanie i montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • własny samochód na wyjazd
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przez minimum 3 lata
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki w zależności od posiadanych kwalifikacji i zleceń
  • zwrot za przejazd do Niemiec
  • terminowe wypłaty pensji
  • udział w szybkiej i bezproblemowej zdalnej rekrutacji
  • opcja rejestracji w ZUS
  • na miejscu zorganizowane i zapłacone zamieszkanie dla pracowników
  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 150 euro tygodniowo
  • możliwość uzgodnienia regularnych zjazdów i dogodnych terminów urlopów
  • premia za polecenia pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania z osobą odpowiedzialną bezpośrednio za tę rekrutację:

Nataszą Rogasik Telefon: 578722922, e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-dla-malarza-tapeciarza-niemcy-2/

ID ogłoszenia: 88763becb07963ee