€ 12,43/h brutto+dodatki

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka przy remontach i wykończeniach Gaggenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gaggenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2022 01:21

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Gaggenau na budowie z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany do remontów i wykończeń

Miasto: Gaggenau, Niemcy

Zarobki: 12,43 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 40 euro

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Zakres zadań:

  • praca budowlana przy remontach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie szpachlowanie, malowanie, przygotowanie powierzchni, układanie płytek, tynkowanie, tapetowanie
  • inne zadania wykończeniowe

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe jako malarz/murarz/pracownik budowlany
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie ze strony agencji
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • solidne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie za darmo – opłaty po stronie pracodawcy
  • wsparcie przy przygotowaniu i tłumaczeniu niezbędnych dokumentów
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech na budowie prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/gaggenau-praca

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/318698/0/

ID ogłoszenia: 9656383788c6b8f3