€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla glazurnika-kafelkarza Bad Endorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Endorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 lutego 2020 05:00

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla glazurnika-kafelkarza / płytkarza. Zatrudnienie 2020 od zaraz na budowie w Bad Endorf przy układaniu płytek – wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Płytkarz, glazurnik, kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Bad Endorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca budowlańca przy układaniu płytek różnego rodzaju zgodnie z projektem
  • pracownik będzie miał do czynienia z płytkami klinkierowymi, ceramicznymi, terakotą, lastriko, szklanymi a także z tworzyw sztucznych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz samochód
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – przynajmniej poziom B1

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w stabilnej, niemieckiej firmie z długim doświadczeniem
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • dobre warunki mieszkalne
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

  • Grzegorz Kitzka: +49 821 508 539 13 lub +48 533 456 485
  • Joanna Golletz: +49 821 508 539 14 lub +48 604 398 444

źródło: www.jobs.pl/plytkarz-kafelkarz-glazurnik-praca-z-zakwaterowaniem-oferta-1622490

ID ogłoszenia: 5845e52b0ddad57a