€ 13,50/h brutto +dieta

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla kafelkarza-glazurnika w Neustadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2020 02:29

Aktualnie poszukujemy kafelkarza-glazurnika w Neustadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Neustadt, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku kafelkarza przy przygotowywaniu podłoża, układaniu płytek, wypełnianiu spoin
  • obowiązkiem będzie docinanie płytek oraz wykonywanie innych prac wykończeniowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień – szczególnie nałogu alkoholowego
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność czytania plantów technicznych
  • atutem będzie własny samochód i prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość stanowiska
  • możliwość pracy za granicą
  • przykładanie się do obowiązków
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla pracownika i członków rodziny
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo, do 15 każdego następnego miesiąca
  • po 6 tygodniach premia
  • prawo do płatnego urlopu
  • dodatek na święta i urlop
  • zamieszkanie
  • uniform służbowy
  • obuwie
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek
  • stałe wsparcie
  • opcja podjęcia pracy na stałe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, aplikować można telefonicznie:

  • tel. +1 521-890-1944

Lub poprzez źródło.

źródło: https://gratka.pl/praca/kafelkarz/ob/18034421

ID ogłoszenia: 7635f708f5b92924