€ 13,30/h brutto + dieta

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla malarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 04:19

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla malarzy. Zatrudnienie dla budowlańców przy wykończeniach-remontach w Stuttgarcie. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,30 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 30 euro

Liczba wakatów: 14

Obowiązki:

  • praca budowlana przy szpachlowaniu, szlifowaniu, malowaniu, kładzeniu tapet różnego rodzaju, tynkowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę narzędzi budowlanych oraz wspieranie innych zadań

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie własne auto
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku malarza

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek i płacenie podatku
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • wysokie zarobki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • raz na tydzień wypłata zaliczek
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • rozwój i zdobycie doświadczenia
  • regularne zjazdy do Polski
  • prawo do urlopu
  • pomoc przy tłumaczeniach i sprawach formalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/malarz-niemcy/stuttgart-niemcy/14405083

ID ogłoszenia: 9235c0d9ab9c1bef

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla malarza Stuttgart”

  1. zainteresowany mój numer 782 562 810

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.