€ 2400/mc netto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla płytkarza-glazurnika w Finningen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Finningen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 lutego 2021 02:43

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie dla płytkarzy-glazurników. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Finningen dla pracowników budowlanych przy układaniu płytek.

Stanowisko: Płytkarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Finningen, Niemcy

Pensja: 2400 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca polega na montowaniu izolacji, układaniu płytek oraz podłóg z kamienia

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • niemiecką umowę o pracę i zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • odprowadzanie składek oraz podatków
  • zaliczki wypłacane raz w tygodniu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla najlepszych możliwość podnoszenia kwalifikacji a także podjęcia stałej współpracy
  • po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość stałych zjazdów do Polski
  • pomoc rezydenta
  • prawo do urlopu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 539 601 600

źródło: https://gratka.pl/praca/plytkarz-niemcy/ob/20378255

ID ogłoszenia: 9276036834421c14