€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech na budowie jako murarz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:02

Szukamy pracowników od zaraz do podjęcia zatrudnienia jako murarz na budowie we Frankfurcie nad Menem. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców.

Stanowisko: Murarz

Start: Od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w charakterze murarza w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym
  • pracownik odpowiada za stawianie ścian, murowanie, zbrojenie
  • obowiązkiem będzie szalowanie a także betonowanie

Wymagania:

  • brak nałogów
  • profesjonalne podejście do powierzonych prac
  • odpowiedzialność, pracowitość, fachowość, solidność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane aplikacje od osób w wieku 25-55 lat
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • możliwość i chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • stałe wsparcie telefoniczne polskojęzycznego konsultanta
  • zorganizowane zamieszkanie w 2-3 osobowych pokojach hotelowych lub w pensjonatach
  • dobre zarobki wypłacane regularnie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz aktualnej fotografii na adres kontaktowy: biuro@ruben-bau.eu

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 15 pod numerem: 534188717

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249500/

ID ogłoszenia: 99555de4c5c97f80

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na budowie jako murarz Frankfurt nad Menem”

  1. Witam.mam na imię sylwek. Pracuje od kilku lat na budowie proszę o kontakt 519464581

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.