€ 15-19/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy regipsach bez języka Fulda 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 listopada 2022 01:25

Oferujemy zatrudnienie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka w rejonie Fuldy. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Miejscowość: okolice Fuldy, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 20

Pensja: od 15 do 19 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy wykończeniach do zadań należeć będzie montaż sufitów powieszanych oraz ścianek z karton gipsu i szpachlowanie łączeń

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako regipsiarz – pracownik ogólnobudowlany
  • dużą zaletą będzie czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • stałe wsparcie ze strony agencji
  • solidne i terminowe zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie
  • opcja aplikowania bez wysyłania CV
  • wsparcie w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: bit.ly/regipsy-fulda

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/318777/0/

ID ogłoszenia: 883637379be01968