€ 12000-14000 PLN brutto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie remonty i wykończenia bez języka Bingen am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bingen am Rhein
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 października 2021 02:13

Zatrudnienie w Bingen am Rhein na budowie przy remontach i wykończeniach. Od zaraz praca w Niemczech 2021-2022 dla budowlańców bez znajomości języka z własną działalnością gospodarczą.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bingen am Rhein, Niemcy

Wynagrodzenie: 12000-14000 PLN brutto/mc

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań ogólnobudowlanych, polegających np.: na wykończeniach i remontach – układaniu płytek, przygotowywaniu powierzchni, montażu regipsów, szpachlowaniu, szlifowaniu, malowaniu, tapetowaniu, malowaniu elewacji
  • wykonywanie prac porządkowych i dbanie o sprzęty oraz materiały budowlane

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie oraz znanie i stosowanie się do zasad BHP
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • konieczność posiadania własnej działalności gospodarczej w Niemczech lub Polsce

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na dłużej
  • zatrudnienie od zaraz
  • terminowe wypłacanie pensji
  • bezpłatny przejazd do Niemiec
  • możliwość zorganizowania miejsca zamieszkania
  • darmową odzież roboczą

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny lub przez Whatsapp pod numerem:

  • +49 152 53737847

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-ogolnobudowlany-niemcy-praca-na-budowie-w-niemczech-CID4-IDF2mZQ.html

ID ogłoszenia: 95061752b6a206a8