€ 8,20 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Nohra

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nohra
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:19

Od zaraz praca w Niemczech dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego na magazynie przy rozładunku i załadunku paczek. Zatrudnienie w Nohra dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy w firmie kurierskiej

Start: pilny

Lokalizacja: Nohra

Zarobki: 8,20 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia na magazynie firmy kurierskiej zajmującej się rozwożeniem paczek kurierskich.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za rozładunek i załadunek samochodów dostawczych.
  • Obowiązkiem będzie skanowanie paczek.
  • Do zadań mogą zostać zlecone inne prace magazynowe związane z utrzymaniem ładu oraz porządku.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość
  • zdolność do pracy w grupie
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na magazynie
  • duża odpowiedzialność
  • pracowitość
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • pożądane osoby mobilne z własnym autem
  • przykładność, precyzja, szybkość, sprawność

Oferta:

  • praca w systemie zmianowym
  • zarobki w wysokości 8,20 euro brutto za godzinę pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • pomoc rezydenta z Polski na miejscu
  • praca na podstawie 3 miesięcznej umowy

Aplikacja:

Zgłoszenia zatytułowane: Nr ref. MKUR/05/2015 należy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 999555c663ce0cef

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Nohra”

  1. Witam Jestem Zainteresowany Pracą jest nas 3 osoby
    3 mężczyzn z własnym transportem proszę o jakiś e-mail: do wysłania cv możemy zacząć pracę od zaraz

  2. rafal1994 na 6 lipca 2015 @ 23:49

    Witam . Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem zmotywowany , sprawny fizycznie. Pracę mogę rozpoczać od zaraz . Numer kontaktowy 660825316 email: rafalglinski@onet.pl , elektronika96@op.pl
    Proszę o kontakt . Pozdrawiam