€ od 14,37/h +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech 2022 na magazynie Kaufland bez znajomości języka, Barsinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barsinghausen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 01:05

W Barsinghausen od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie dystrybucyjnym sieci sklepów Kaufland. Zatrudnienie dla komisjonerów przy kompletacji towaru na paletach do dystrybucji.

Twój zakres obowiązków
prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów firmy Kaufland

kompletacja palet mieszanych

odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku

praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 w języku niemieckim)

praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Nasze wymagania
gotowość do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta

zaangażowanie, lojalność i odpowiedzialność

Mile widziane
doświadczenie w pracy w magazynie

To oferujemy
pracę na pełny etat bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)

przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 14,37 € + stały dodatek taryfowy)

liczne dodatki: m.in. dodatek nocny, dodatek za nadgodziny, dodatek urlopowy, dodatek bożonarodzeniowy

30 dni płatnego urlopu

pomoc w znalezieniu zakwaterowania (płatność za miesiąc + kaucja z góry)

Aplikacja

Przez formularz na stronie: https://bit.ly/kaufland2022

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-w-dziale-artykulow-suchych-i-chlodzonych-niemcy,oferta,9208407

ID ogłoszenia: 15362dc922507ef4