€ 1100-1200 euro netto /mc + zamieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie odzieżowym bez języka przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 października 2016 02:50

Magazyn odzieżowy oferuje zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem w pensjonatach.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce: Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa to 9 euro brutto na godzinę plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25% oraz w niedzielę +50% – co daje w przeliczeniu 1100-1200 euro netto do ręki po odliczeniu kosztów zamieszkania
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowane prace na magazynie dużej sieci odzieżowej
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • inne zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego i doświadczenie w pracy magazyniera
  • mile widziane aplikacje od grup lub osób mobilnych – mogących przyjechać swoim samochodem
  • solidność, precyzja, dokładność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • komunikatywność
  • punktualność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej w pełnym wymiarze godzinowym – 10 godzin na dobę
  • dla chętnych dodatkowa praca w weekendy
  • praca zmianowa
  • zorganizowane zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • wsparcie w kwestiach formalnych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • legalną umowę, wraz z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem oraz kartą EKUZ

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 73257f59b2a27dd3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie odzieżowym bez języka przy zbieraniu zamówień”

  1. Krzysztof wasik na 7 października 2016 @ 11:44

    Jestem zainteresowany Panstwa ogloszeniem krzysztofwasik180@gmail.com