Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 8,19 brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji el. gumowych bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku, lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2014 01:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz praca w Niemczech na produkcji el. gumowych bez znajomości języka Stuttgart

Opis

Fabryka el. gumowych w Stuttgarcie zatrudni od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy obróbce elementów, kontroli jakości.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stuttgart
Zarobki: 8,19 euro brutto/h
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:
– wyjmowanie elementów gumowych z form
– wizualna kontrola jakości
– obróbka polegająca na ściąganiu nadmiaru materiału
– zadanie związane z pakowaniem i magazynowaniem produktów

Wymagania:
– zręczność, dokładność, dobry wzrok
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
– chęć do pracy co najmniej do końca roku 2014
– atutem będzie znajomość języka na każdym poziomie oraz własne auto

Oferujemy:
– umowę do końca roku za pośrednictwem agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy od nowego roku
– pomoc związana z dopełnieniem wszystkich formalności
– zakwaterowanie w mieszkaniu dla dwóch osób (miesięczny koszt 450 euro – 225 euro od osoby)
– w razie konieczności wsparcie koordynatora na miejscu

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać “produkcja el. gumowych Stuttgart”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 76543b11dc552b5

    

ilość wszystkich wyświetleń: 2751, dzisiaj: 0

  

16 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji el. gumowych bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz.Wojtek tel +48 500440088

  2. witam
    Jestem za interesowany tą praca i gotowy do wyjazdu.
    Kamil 507672008 lub kam1005@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany oferta i gotow do podjecia pracy.
    Tomek +49 151 66294381

  4. Witam jestem zainteresowany wasza oferta wysłałem wam meila z CV Krzysiek 724178480

  5. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mieszkam w Kernen. Mogę zacząć od zaraz. Marcelina +49 15166927952 lub +48 795633192

  6. Witam jestem zainteresowany tą pracą mam 27 lat posiadam prawo jazdy i własne auto
    W Polsce pracowałem w fabryce VW na stanowisku zgrzewacz punktowy, przy b udowie autostrady A1. Praca za granicą Belgia zbiór kabaczka Holandia zbiór jabłek i gruszek oraz prace na sortowni Tel. +48 508410 228

  7. Jestesmy zainteresowany wasza oferta wysłałem wam nasze CV mój nr tel to +48 724178480 Krzysiek

  8. Witam dwie młode osoby zainteresowane praca od zaraz, kobieta i mezczyzna, podstawowa znajomosc jezyka angielskiego, plus minimalnie niemiecki, prawo jazdy kat. B, jedna osoba B+E plus uprawnienia na wozek widłowy. prosze o kontakt 536300404

  9. Witam. Jesteśmy zainteresowani tą pracą ale głównie interesowałby nas wyjazd w czwórkę ( 2 pary) .. Możemy wyjechać od zaraz. Tel 723881941 Artur. Pozdrawiam.

  10. Witam
    Razem z bratem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Mieliśmy już okazje pracować za granicą.
    Tel.534528866

  11. pracowałam w wielu firmach na lini. ostatnia firma to części samochodowe elektromagnetyczne w skrócie hamulce.prosze ko kontakt meilowy mariolapych@gmail.com lub telefoniczny 793566448 gdyż podany powyższy meil do Państwa jest niedostępny pozdrawiam

  12. Michael Nagórek na 14 października 2014 @ 22:45

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy do wyjazdu 794618027

  13. lililianka25684i4 na 16 października 2014 @ 15:01

    Witam, ja i mój chłopak jestesmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 723538452 lub na adres email: renatabednarska1@wp.pl
    Dziękuję.
    Pozdrawiam.

  14. Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy

    Artur +48794977917

  15. 502 562 078

  16. mateuszklas1993 na 11 stycznia 2015 @ 16:55

    Witam mam 21 lat i jestem zainteresowany t� oferta pracy. przebywam obecnie pracuje w holandi. tele +31 619-295-481 Mateusz

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.