€ 8,20 /h

Od zaraz praca w Niemczech produkcja kanapek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2014 02:36

Fabryka żywności z Berlina zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne na czas kontraktu zapewnione.

Stanowisk: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,20 euro za godzinę brutto
Liczba miejsc: 3

Zadania:
- praca na linii produkcyjnej w szybkim tempie
- układanie składników na kanapkach i wrapach zgodnie z wagą lub ilością
- kontrola jakości produktów
- pakowanie, obsługa maszyn pakujących
- etykietowanie, układanie towaru

Wymagania:
- dobry stan zdrowia
- doświadczenie w produkcji żywności lub wykształcenie gastronomiczne
- gotowość do wyjazdu od listopada do końca roku
- mile widziane osoby mówiące po niemiecku, ale nie jest to warunek konieczny
- umiejętność pracy w grupie, bez konfliktowość, bez nałogów

Oferujemy:
- zatrudnienie za pośrednictwem agencji na okres 2 miesięcy
- dla najlepszych pracowników po zakończeniu umowy możliwy etat bezpośrednio u pracodawcy oraz podwyżka do 8,50 euro/h
- zakwaterowanie w mieszkaniu niedaleko zakładu pracy (koszt 150 euro /os)
- pomoc przy formalnościach
- opieka polskiego koordynatora

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „produkcja kanapek Berlin″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 361544456f5d5bd9

11 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech produkcja kanapek bez znajomości języka Berlin”

  1. witam!
    wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta i oboje ukończyliśmy szkołę gastronomiczną i mamy doświadczenie zawodowe. Bardzo nam zależy na pracy i jesteśmy w stanie pracować od zaraz. Proszę o kontakt pod nr. 728837080 lub ewcia1094@wp.pl

  2. Dzień dobry!
    Mam 20lat oraz znakomity stan zdrowia a szukam pracy na dłużej, więc determinację gwarantuję. Gotowy do wyjazdu jestem od zaraz. Pracowałem w Leroy Merlin, więc praca zespołowa z ludźmi nie jest mi obca. Proszę o kontakt pod nr tel. 510-932-187 bądź
    e-mailowo na mynameisadam@o2.pl
    Pozdrawiam serdecznie.

  3. Witam jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz .Pracowałem już na produkcji kanapek i posiadam doświadczenie Proszę o kontakt nr tel 667-308-174

  4. Bardzo chetnie podejme prace od zaraz tel 782691076 lub padre76@wp.pl

  5. witam, jestem zainteresowana waszą ofertą pracy, mój mail madias@o2.pl, tel 724354470

  6. Witam.
    Wspólnie z mężem jesteśmy zainteresowani pracą w Niemczech nie ukrywam bardzo nam na tym zależy. Adres e-mail violetta_c73@wp.pl

  7. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany podjęciem w/w pracy od zaraz. Posiadam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Znam procedury higieny i bezpieczeństwa w pracy przy produkcji żywności.
    Nie posiadam nałogów. Jestem w trakcie nauki j.niemieckiego.
    Na życzenie pracodawcy wyśle CV w j.niemickim.

    z poważaniem Piotr Kulejewski
    mobil de.: +49 15215168869, mobil pl.: +48 797458079, piotr.com@gmail.com

  8. witam jestem zainteresowany od zaraz tel 695076222

  9. dzień dobry ,mam doświadczenie na produkcji spożywczej jestem gotowa wyjechać do pracy od zaraz ,naw.agnieszka@o2.pl

  10. Witam.! Jestem zainteresowana państwa ofertą. Zakwaterowanie mam blisko Berlina. Mam 20lat, jestem zdyscyplinowana, żadnej pracy sie nie boję, stan zdrowia dobry. Obecnie jestem w Polsce ale nie robi to problemu by sie szybko wstawić do pracy. Jestem w trakcie nauki J.Niemieckiego

    Email karolina.wojciechowska8@op.pl
    Nr. Telefonu 723-506-588

  11. milenacendrowicz na 1 czerwca 2016 @ 11:57

    witam jestem zainteresowana praca od zaraz milena cendrowicz mila1002@interia.pl +4915211384426.