€ 9,60 /h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji karmy dla zwierząt bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2015 03:12

Fabryka karmy dla zwierząt z Drezna rekrutuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka dotyczące zatrudnienia przy wyrobie suchej karmy dla psów i kotów.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Drezno
Start: od zaraz
Zarobki: na początek 8,50 euro brutto/h przy stałej umowie 9,60 brutto/h
Liczba miejsc: 8

Zadania:
– przygotowanie mieszanki składników do produkcji karmy
– obsługa maszyny odwadniającej, granulującej
– wyrywkowa kontrola jakości
– pakowanie gotowych wyrobów
– czyszczenie i konserwacja urządzeń produkcyjnych
– układanie opakowań na palety do magazynowania

Wymagania:
– brak wrażliwości na intensywne zapachy
– dobry stan zdrowia
– wysoka motywacja do podjęcia pracy w Niemczech
– oczekiwana pracowitość, rzetelność, dokładność, obowiązkowość
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej oraz mówiące w języku niemieckim (ale nie są to warunki niezbędne)

Oferujemy:
– dobrze płatną, legalną pracę w Niemczech bez konieczności znajomości języka niemieckiego (dużą część załogi stanowią Polacy)
– możliwość zapewnienia płatnego zakwaterowania na czas dwóch pierwszych miesięcy oraz pomoc w znalezieniu docelowego zakwaterowania
– brak opłat i prowizji za przygotowanie dokumentów, rekrutację,
– w razie konieczności wsparcie polskiego koordynatora – tłumacza
– pomoc przy uzyskaniu przysługujących świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Produkcja karmy, Drezno”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 5745573a2d76d94c

21 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji karmy dla zwierząt bez języka Drezno”

  1. elzunia73 na 8 czerwca 2015 @ 15:53

    witam jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kon.515488678

  2. gocha1974 na 8 czerwca 2015 @ 19:27

    Witam.Mam doswiadczenie w branzy spozywczej i jestem gotowa na wyjazd.prosze o kontakt 723348829.Pozdrawiam.

  3. Mam 26 lat.Chętnie podejmę się tej pracy.Komunikatywny Niemiecki. Proszę o kontakt tutajania1989@wp.pl
    Pozdrawiam serdecznie

  4. ROBERT1305 na 8 czerwca 2015 @ 20:10

    Prosił bym o kontakt w sprawie pracy +48695557381.Pozdrawiam

  5. ineedjobpaja na 8 czerwca 2015 @ 20:30

    Witam, Jestem zainteresowana pracą, znam język niemiecki na poziomie podstawowym i bardzo prosze o kontakt +48 519107585

  6. Witam poszukuję pracy od zaraz ,jestem osobą odpowiedzialna i pracowita proszę o szybki kontakt 698350870

  7. ROBERT1305 na 9 czerwca 2015 @ 17:11

    Witam jestem zainteresowany i gotowy do podjęcia pracy proszę o kontakt +48695557381.

  8. Witam jestem zainteresowany i gotowy do podjęcia pracy od zaraz . Proszę o kontakt 695557381 Pozdrawiam i liczę na odpowiedz 🙂 .

  9. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 695557381.

  10. Witam poszukuje pracy na okres wakacji,prawo jazdy włąsne auto.odpowiedzialny i chetny do pracy 792952766

  11. mariuszxyz@gmail.com na 12 czerwca 2015 @ 13:40

    Witam Jestem zainteresowany tą pracą .. 511077979

  12. dawidoxpraca1996 na 16 czerwca 2015 @ 08:39

    Witam jestem zainteresowany podjeciem okresu probnego na 2miesiace z wynagrodzeniem w/w . Kontakt: 721428400
    18Letni nauczony ciezkiej pracy dosc wysportowany chlopak.

  13. artursikorski na 18 czerwca 2015 @ 15:02

    Witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt 500524805 email xxx1920@interia.pl

  14. witam, ja i moja mama jesteśmy gotowe na podjęcie pracy od zaraz.
    eneergy7@gmail.com , 784822008

  15. artursikorski343 na 19 czerwca 2015 @ 12:58

    Witam jestem zinteresowany wyjazdem prosze o kontakt artursikorski343@interia.pl Tal 500524805

  16. witam jestem zainteresowany podjeciem pracy wraz z kolega jestesmy bardzo silnymi wysportowanymi osobami i nie mecza nas czynnosci monotoniczne prosze o kontakt 537448818

  17. czeslaw2015 na 29 czerwca 2015 @ 20:51

    witam jestem zainteresowany praca…….
    prosze o kontakt: 0049 15784832457, 0048 695984906

  18. wojciechk2 na 31 sierpnia 2015 @ 18:48

    Witamy, jesteśmy parą chętną do wyjazdu do pracy na stałe zatrudnienie od zaraz.
    Prosimy o kontakt mailowy wojciechk2@wp.pl lub pod numerem telefonu:+48 509 074 293
    CV zostało wysłane, czekamy na odpowiedź, Sandra i Tomasz.