€ 2200-2650 brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 04:12

Od zaraz fabryka kosmetyków z Dortmundu poszukuje chętnych do legalnej pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia także jest możliwe. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione odpłatnie, dla par możliwe wspólne pokoje.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2650 euro brutto miesięcznie (zależne od znajomości języka i doświadczenia)

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6-8

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym kosmetyki do pielęgnacji – kremy, mydła, dezodoranty, maseczki, pianki itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się kontrolą jakości, obsługą urządzeń do produkcji, pakowaniem

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • zręczność, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie, dla par zapewnione jest zakwaterowanie w 2 osobowym, przestronnym pokoju za 450 euro miesięcznie, pokój jednoosobowy dla singla to koszt 250 euro, a miejsce w pokoju wieloosobowym to koszt 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/d5/08/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7355f1dc2942ac2c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka, Dortmund”

  1. Autodestrucktione na 30 lipca 2020 @ 18:25

    Jestem zainteresowany podjeciem pracy w Waszej firmie, email: gb65801@gmail.com. tel
    +48 793728042