€ 9,10 euro brutto/h + dodane

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie na produkcji mięsnej dla par w przetwórni Wietze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wietze
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:14

Przetwórnia mięsna z Wietze zatrudni pary do pracy w Niemczech przy pakowaniu na produkcji mięsnej. Ogłoszenie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miasto: Wietze, Haren, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,10 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatki
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na rozkładzie oraz przetwarzaniu i pakowaniu wyrobów mięsnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kategorii B
  • rzetelność, sumienność
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • umiejętność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • na miejscu wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie w dobrych warunkach zapewnione odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne zarobki oraz liczne premie i dodatki
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na eden z poniższych adresów kontaktowych:

  • ef@cp-personal.com, ase@cp-personal.com

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-produkcji-w-niemczech-od-zaraz-id409861.html

ID ogłoszenia: 86357df5c7d0b601

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.