€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy pakowaniu el. gumowych Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 października 2014 02:06

Oferta pracy w Niemczech w zakładzie produkującym elementy gumowe. Zatrudnienie w Erfurcie przy pakowaniu towarów i formowaniu elementów. Oferta dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowanie elementów gumowych

Lokalizacja: Erfurt

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w zakładzie produkcyjnym elementów gumowych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie oraz formowanie odpowiednich kształtów elementów gumowych.

Oczekiwania:

  • konieczne do podjęcia tej pracy jest umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • zręczność, dokładność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w okolicach Erfurtu
  • dobre warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres kontaktowy.

adres e-mail: m.tomczak@trenkwalder.com

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 00 49 341 98 38 79 33

źródło: http://www.praca4u.net/prdukcjapakowanie-elementy-gumowe-id249260.html

ID ogłoszenia: 54354404d949b7b0

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy pakowaniu el. gumowych Erfurt”

  1. Zainteresowany . Proszę o kontakt 609275606 . Dobrze znam niemiecki . gotów wyjechać od zaraz