€ 9,23 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji wędlin bez znajomości języka, Rheda-Wiedenbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheda-Wiedenbrück
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 04:22

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji wędlin w zakładzie z Rheda-Wiedenbrück. Zatrudnienie bez języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin oraz wyrobów mięsnych.Zorganizujemy takze twoj pobyt i ewentualnie pozniejszej pomocy w przeprowadzeniu sie innym czlonkä rodziny.

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech do pakowania wyrobów mięsnych.

Od kandydatów oczekujemy :

– Chęci podjęcia współpracy na cały rok.
– odpowiedzialności.
– bardzo dużym atutem jest możliwość przyjazdu swoim autem gdyz nieraz zakwaterowanie jest oddalone do 15km.

oferujemy:
– prace w systemie 2 zmianowym od Poniedzialku do Soboty.
– wynagrodzenie 9,23 euro brutto.
– praca od godziny 23 do 5.00 rano jest stawka wyższa o 25%
– pomoc w załatwieniu formalności(Odpłatnie)
– zakwaterowanie w pokojach prywatnych w cenie 250-300 Euro(INTERNET,SAT,pokoj za osobę platne z góry).
– zapewnione ubezpieczenie.
– zameldowanie.
– praca w okolicach Rheda-Wiedenbrück.

opis stanowiska :

Praca polega na pakowaniu do pudelek i kontroli jakosci opakowania oraz jego zawartości.
ustawianiu pudelek z gotowymi wyrobami na palecie oraz odwiezieniu jej.

Prosze o przesylanie CV lub krotka informacje o sobie na podany nizej email z numerem kontaktowym…. podstawy jezyka niemieckiego mile widziane.

golhdtv@googlemail.com

ID ogłoszenia: 8695a1ee7cf3d272

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji wędlin bez znajomości języka, Rheda-Wiedenbrück”

  1. Janusz Simon na 2 lutego 2018 @ 11:49

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PolonijnySerwisGrzesPL

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PolonijnySerwisGrzesPL »