€ 8,19 brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji zabawek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 02:50
produkcja-zabawek-niemcy3produkcja-zabawek-niemcy4

Legalna praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek w Fabryce w Berlinie. Oferta bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym na terenie miasta.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin (okolice)
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę + premie
Liczba miejsce: 2 (rekrutacja uzupełniająca)

Zadania:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie produkcyjnej polegającą na montażu elementów zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości oraz pakowanie gotowych zestawów do pudełek.

Wymagania:
- aktualne zaświadczenie potwierdzające niekaralność
- dokładność, dobry wzrok, zdolności manualne
- dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące z możliwością przedłużenia
- atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym noce)

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty
- odprowadzone wszelkie składki
- opieka polskiego koordynatora na miejscu
- pomoc z wszystkimi niezbędnymi formalnościami na miejscu

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/061/14 – rekrutacja uzupełniająca

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

ID ogłoszenia: 48753c31a34c7653

6 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji zabawek bez języka Berlin”

  1. madusia2431 na 14 lipca 2014 @ 20:07

    Jestem zainteresowana ofertą
    Proszę o odp
    madusia25@tlen.pl

  2. Witam jesteśmy zainteresowani pańską ofertą mamy po 19 lat i każdy prawo jazdy kat B więc nie było by problemu z dojechaniem Jesteśmy gotowi wyjechać w każdej chwili
    Jesteśmy Pracowici, Uczciwi, szubko sie uczymy, nie pijący i nie palacy, nie karani
    robiliśmy już na produkcji mięsa wiec jakieś doświadczenie jest Proszę o szybki kontakt telefoniczny na NR 663667516 lub na email patryczek13013@interia.pl Bardzo nam zależy na tej Pracy !

  3. Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt e-mail: adasieQ@gmail.com lub tel. 698 922 277.

    Dziękuję

  4. patrycjusz na 17 lipca 2014 @ 15:37

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą panstwa pracy od zaraz.
    Pracą rowniez jest zainteresowany moj chlopak ktory takze chcialby podjac prace za granica wraz ze mna.
    Numer kontaktowy: 731967759
    email: czekoooladka@vp.pl

    Dziekuje.

  5. Witam,

    jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy,
    jestem dyspozycyjna od JUŻ !!!
    Posiadam podstawy niemieckiego i dobrą znajomość angielskiego,
    szukam pracy na stałe lub dłuższy okres.

    Posiadam wykształcenie Jakościowe, posiadam prawojazdy kat B, certyfikat jakościowy.

    Pozdrawiam

  6. AniaKinia na 25 lipca 2014 @ 15:14

    Witam, jesteśmy zainteresowane ofertą, 3 kobiety. Prosimy o kontakt
    Nr tel. – 690144454
    e-mail – akryger1@wp.pl

    Dziękujemy.