€ Do uzg.

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji żywności bez znajomości języka 2023 fabryka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 12 mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2023 00:24

Fabryka żywności z Duisburga od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji przez okres roku. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka niemieckiego będzie możliwe. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Opis stanowiska

Praca przy linii produkcyjnej

Kontrola procesu produkcji

Kontrola jakości produktów

Pakowanie żywności (m.in. Snacki, tortille, bułeczki, itp.)

Wkładanie wypieków do maszyny pakującej

Prace porządkowe

Wymagania stanowiska

Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Staranność oraz sumienność

Dokładność

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Prawo jazdy kat. B/ własny samochód – mile widziane

Język niemiecki – mile widziany

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – na rok

Dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr

Liczne dodatki: za pracę w godz. Nocnych, dodatek za nadgodziny

Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec

Wsparcie polskiego koordynatora

Wynagrodzenie zawsze na czas / €

Liczne premie i bonusy: m.in. System poleć pracownika

Wyjedź z nami i zdobądź bonusy na start*:

80€ – dodatek do transportu

50€ – dodatek dla kierowcy

300 zł netto za każde polecenie

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/POMOCNIK-PRODUKCJI—PRODUKCJA-ZYWNOSCI/83704/

ID ogłoszenia: 32063df029b58cbe