€ 10,60 euro brutto + premie

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:28

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz przy pakowaniu i przepakowywaniu perfum. Zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Zarobki: stawka godzinowa wynosi 10,60 euro brutto na godzinę, dodatkowo przewidziane są premie dla najlepszych pracowników
Miasto: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • praca manualna polegająca na pakowaniu perfum w nowe pudełka
  • osoba zatrudniona będzie zatem zajmowała się rozpakowywaniem partii perfum, kontrolą jakości i pakowaniem wraz z montażem alarmów antykradzieżowych
  • pudełka z perfumami należy zafoliować i nakleić odpowiednie etykiety

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • dbanie o estetykę wykonanych prac
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w kwocie 150 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie bez znajomości języka
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę od zaraz
  • opiekę koordynatora z Polski
  • liczne premie wydajnościowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie perfum, Niemcy″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 9757dee8bda8115

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Kolonia”

  1. Jestem zainteresowany kontakt: mapacom7@gmail.com
    tel.: 501858647

  2. Justyna Maluszczak na 22 września 2016 @ 19:55

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, e-mail: justyna.maluszczak@onet.pl
    tel.: 790870540

  3. jestem zainteresowany wraz ze swoją partnerką prosze o kontakt 500187821

  4. Klaudia.Clio na 27 września 2016 @ 11:10

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Tel. 516161001 / klaudia.krowczynska@wp.pl