€ 9,30 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech produkcja-montaż samochodów bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:03

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję przy montażu samochodów osobowych w fabryce z Kolonii. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania montażowe – składanie, skręcanie, lutowanie
  • przynoszenie elementów
  • kontrola jakości
  • po przeszkoleniu obsługa prostych maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • duże zdolności manualne
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy przy montażu elementów
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • spostrzegawczość
  • duża odpowiedzialność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz za granicą kraju
  • zdolności techniczne
  • duża lojalność
  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca w częściowo polskim zespole
  • atrakcyjny socjal
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie wszelkich niezbędnych składek
  • zapewniona kwatera – wyposażona, w cenie 220 euro miesięcznie
  • na miejscu zapewnione jest szkolenie oraz wprowadzenie w zadania

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Produkcja samochodów, Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 40655b8a77c00ff1

7 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech produkcja-montaż samochodów bez języka Kolonia”

  1. Sylwek8989 na 30 lipca 2015 @ 12:02

    witam, mam 26 lat, pracowity i poszukuje pracy w niemczech na stałe, pracowałem juz w kilku krajach ale za sezon. Prosze o kontakt sylwekmma@wp.pl lub tel.513673162

  2. michalek8906@wp.pl na 3 sierpnia 2015 @ 20:51

    witam mam 26 lat, obecnie pracuje na terenie Niemiec w miejscowości Halle(saale) jestem uczciwy pracowity bez nałogów interesuje się motoryzacją i pracowałem jako mechanik, z wykształcenia inżynier transportu i logistyki. proszę o kontakt DE 4915211372810, POL48721035272 mail phmotoland@wp.pl

  3. Marcin Iwonka na 3 sierpnia 2015 @ 22:52

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona

  4. Witam, mogę podjąć pracę od zaraz. Jestem solidny, uczciwy, energiczny, zwinny, bez nałogów, posiadam własny samochód. Pracowałem raz w Niemczech na sezon, z zawodu jestem mechanikiem z 5-cio letnim stażem. Proszę o kontakt telefoniczny: 665799800 lub wiadomość e-mail: cholewa200@wp.pl.

  5. Witam, jestem za interesowany pracą mam 32lata, pracowałem już w fabryce aut śkoda na lini montarzowej więc mam doświadczenie, mój kontakt tel: +48792667958, mail; maczkowski247@vp.pl

  6. Jestem młodym chłopakiem interesuje się motoryzacją,jednak nie mam pojęcia o wielu rzeczach a potrzebuje pracy od zaraz,mieszkam w centrum Koloni,jestem bardzo zainteresowany ta pracą,szybko się uczę języka i fachu,moj m@il matheo91@onet.pl lub Facebook: Mateusz Adamowicz, podejmę się pracy od zaraz,Dziękuję .

  7. Witam.
    Mam 28 lat. Bardzo chętnie podejmę się pracy.
    Jestem uczciwy, solidny, dokladny,sumienny, zoorganizowany, łatwo nawiązuje kontakty oraz dobrze pracuje w zespole. Łatwo przyswajam wiedzę i szybko się uczę.
    Pracowałem już w kilku miejscach na liniach produkcyjnych oraz jako pracownik fizyczny. Obecnie mieszkam w Gladbeck… mogę podjąć pracę od zaraz.
    Mój kontakt:
    e-mail: aras108g@gmail.com
    Tel:794630934
    Z góry dziękuję.
    Z poważaniem
    Arkadiusz Bogusz