€ 2200/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek dla par bez języka, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2021 03:20

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek solonych na produkcji. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Zadania:

  • łatwa praca na produkcji przekąsek – chipsów, krakersów, orzeszków itp.
  • zadania są powtarzalne i wykonuje się je przy linii produkcyjnej przy temperaturze ok 18-21 stopni Celsjusza
  • obowiązkiem będzie pakowanie gotowego produktu, przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługa urządzeń

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • zdolności manualne
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • możliwość przejścia płatnego badania w niemieckim sanepidzie za 25 euro

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w niemieckiej firmie z dużym doświadczeniem
  • ubezpieczenie pracownicze oraz świadczenia socjalne
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pełny etat
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia możliwość pobrania zaliczki
  • pomoc rezydenta Polaka
  • wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach
  • szkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 03/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 872604e12da4fbc5

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek dla par bez języka, Berlin”

  1. Jakub1998xxx1 na 22 marca 2021 @ 22:13

    Dzień dobry czy oferta pracy jest aktualna ?

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.