€ 8,91/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu żywności bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 05:52

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu produktów spożywczych do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka niemieckiego. Możliwa również lokalizacja na terenie Gotha.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Lokalizacja: Gotha oraz Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,91 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca polegająca na pakowaniu żywności na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • zdolność do współpracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest to warunkiem

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatek +25% za pracę zmianową
  • 2 razy w roku premia na święta i urlop
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • zorganizowane przejazdy do pracy a także zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9:00 do 16:00 pod numerami:

+48 757-718-458; +48 508-530-100

źródło: http://vegaconsult.com.pl/aktualne-oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 3235b4284178ceaf

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu żywności bez znajomości języka Lipsk”

  1. muszka1213 na 12 lipca 2018 @ 22:02

    Witam jestem zainteresowana ofertą, jestem dyspozycyjna od zaraz. Proszę o kontakt 607115591

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.