€ 12,50/h

Od zaraz praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach na budowie bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2022 03:08

Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla fachowców przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań należeć będzie praca na budowie przy remontach i wykończeniach, polegająca na szpachlowaniu, tynkowaniu, montażu regipsów, malowaniu, montowaniu podłóg

Oczekiwania:

  • umiejętność kafelkowania
  • konieczność posiadania doświadczenia
  • brak nałogów
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na zasadach A1
  • zjazdy do Polski co piątek w okolice Bolesławca
  • zatrudnienie całoroczne
  • praca 10 godzin dziennie, w piątki do godziny 14
  • weekendy wolne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 889 358 175

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-ogolnobudowlany-berlin-niemcy-CID4-IDM60jR.html

ID ogłoszenia: 5396249b055cf0cb