€ 14 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur Düsseldorf z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 05:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorf na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza. Pracodawca zapewnia pełne wsparcie przy dopełnianiu formalności.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba wakatów: 2

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na zmianie wieczornej przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • konieczne będzie sprzątanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych, dbanie o czystość w salach konferencyjnych, gabinetach itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • solidność

Zapewniamy:

  • stałą umowę o pracę na pełny etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie – pokój w mieszkaniu za 300 euro, kawalerka w cenie 400 euro lub mieszkanie 2 pokojowe w cenie 550 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie biur/10/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

  • e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 62259d13e123b330