€ 15,25 €/h +premie

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2023 00:25

Dla sprzątaczy-sprzątaczek w Stuttgarcie od zaraz możliwa do podjęcia praca w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie z podstawową znajomości języka niemieckiego minimum. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 15,25 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne premie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna, samodzielna praca sprzątaczki/sprzątacza powierzchni biurowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • własne prawo jazdy kat. B oraz auto będzie dodatkowym atutem
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę od 10 do 18 – zachowany work life balance
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • darmową opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na kontro pracownicze
  • dofinansowanie do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/03/2023

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-biur-praca-w-niemczech-od-zaraz-z-podstawowym-niemieckim-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7496411cd6e8029e