€ 2500-2600/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu centrum handlowego w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 06:24
  • Wygasa: 15 dni, 11 godzin

Propozycja pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu centrum handlowego. Oferta z Dortmundu aktualna od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: 2500-2600 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 5

Miasto: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu centrum handlowego zgodnie z rozpisanym grafikiem
  • pracodawca narzuca podział obowiązków – wszystkie są wykonywane w regularnych odstępach
  • głównie sprzątanie toalet, mycie podłóg, opróżnianie i wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • gruntowe przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • pracodawca organizuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wysokie zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/12/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7465bfb289488fc1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.