€ od 12,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:58

Zatrudnimy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie od zaraz z Hamburga dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: personel sprzątający
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: w zależności od sposobu zatrudnienia – na umowę o pracę 12,50 euro brutto na godzinę lub w oparciu o gewerbę 14,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • dokładne sprzątanie powierzchni
  • dbanie o dobre imię firmy
  • porządkowanie powierzonych pokoi – sypialni (ścielenie łóżek, zmiana pościeli, odkurzanie, wycieranie kurzy), łazienki (odkażanie powierzchni, mycie wanien, pryszniców, odkamienianie, mycie ścian i podłóg), kuchni (wstawianie zmywarki, przecieranie mebli i blatów, mycie podłogi), salonów, pokoi dziecięcych, korytarzy, itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • doświadczenie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz dużym atutem będzie gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • zdolność do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla chętnych i osób sprawnie wywiązujących się z zadań możliwość zatrudnienia na stałe
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Wiadomość e-mail prosimy zatytułować: Od zaraz Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań, Hamburg

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7815876af238c8a5

2 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Hamburg”

  1. Witam . Jestem zainteresowana praca u państwa .
    Doświadczenie mam bo zajmuje się sprzątaniem w Polsce
    Gorzej z językiem bo ciężko mi to idzie .
    Mój nr tel. 730060982.Jola .

  2. Kasia 83 na 19 marca 2017 @ 02:18

    Witam
    Jeste zainteresowana pracą JEST aktualna jeszcze.