€ 2600-2900 brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji centrum handlowego, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 03:54

Propozycja pracy w Niemczech dla sprzątaczek. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu i dezynfekcji centrum handlowego z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum (w mowie). Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie centrum handlowego, zadania zlecane są na bieżąco
  • generalnie pracownik ma w wyznaczonych porach przejść się po centrum i sprawdzić czystość toalet, opróżnić koszy na odpady, umyć maszynowo podłogi itp.
  • obecnie do obowiązków pracownika zalicza się także dezynfekcja powierzchni

Oczekiwania:

  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • uniform służbowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wszelkie środki ochrony osobistej (maseczki, żele do dezynfekcji)
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie galerii handlowej, Dortmund/07/2020″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4125ef903824bca8